Ofis Taşıma İstanbul
Ofis Taşıma İstanbul
OFİS TAŞIMA İSTANBUL  İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi


Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis taşıma firması sigorta sözleşmeli asansörlü ofis taşıma kurumsal büro işyeri şirket taşıma nakliye firması hizmetinizdedir. Merkez İstanbul ofis taşıma şirketi olarak Home ofis taşıma, Büro taşıma, İşyeri taşıma, Şirket taşıma gibi kurumsal işletmeleri güvenle taşıyoruz.


İSTANBUL EV VE OFİS DEPOLAMA FİRMASI


İstanbul’da Ev ve Ofis Depolama Firması arayan değerli müşterilerimiz için en ideal planlamayı ve hizmeti geliştirdik. En başarılı yöntemlerle ve eşyalarının da zarar görmemeleri için özenle çaba gösterdik. Sonuç olarak mükemmele yakın bir çalışma gerçekleştirdik. Depolarımız da güvenlik kameralarıyla 7/24 izleme olanağı sunduk. İnternet üzeriden müşterilerimiz diledikleri zaman kendilerine verilen kod ile telefon veya bilgisayarlarından online depomuzu izleyebilir eşyaları hakkında bilgi alabilirler.

Ofis Taşıma İstanbul

Ofis taşımacılığı, taşıma işlemleri içerisinde kesinlikle uzman personel gerekliliği olan ve beraberinde kurumsal özellikleri ile oturmuş firmalar nezdinde tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve diğer firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisinizde bulunan tüm eşyaları analiz etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonrasında bizim için ilk aşama mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Ofis Taşıma Evden Eve Nakliye

Türkiye geneli sunmaktadır. Kaliteden ve Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ek maliyetlere gerek kalmadan tedarikçiden halka direk hizmet anlayışıyla siz değerlim müşteriler ilerimizin hizmetindeyiz. Gerek Ev Eşyası Depolama ve gerekse Ofis Eşyalarının depolanması çalışmalarımız ile ilgili bu güne kadar binlerce başarılı referans çalışmalarımız olmuştur. Nitekim her hangi bir olumsuzluk yaşamadan teslimat gerçekleştirdik.

EV VE OFİS DEPOLAMA HİZMETLERİ


Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri önemli bir çalışma ve özen gerektirir. Müşterilerimiz için çok değerli kıymetli eşyalarını sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek görevimizdir. Bunun için gerekli tedbirleri alacağımızı peşinen taahhüdünü vermekteyiz. Bunun yanında sadece sözde değil resmi yazılı sözleşme ile de tüm taahhütlerimizi yazıya dökmekteyiz. SİGORTALİNAKLİYAT acentesi ile anlaşmamız bulunduğundan eşyalarınız sigorta kapsamında güvenli bir şekilde korunmaktadır. Her hangi bir olumsuzluk yaşanması durumuna zararlarınız Mega kur  Ofis Taşıma firmamızca karşılanacaktır.

Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

Ofis taşıma söz konusu olunca tahmin edebileceğiniz üzere diğer nakliye tiplerinden çok daha farklı bir yere koymak gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda beceri sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda ofis taşıma işlemleri tamamen teminat kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve lider olma vasıfları üzerine kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden önce müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisin taşıma koşullarını bir bir analiz eder ve sonrasında programlama yapılıp diğer aşamalara geçilir.

İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI FİRMASI


İstanbul Ofis Taşımacılığı Firması olarak İstanbul Anadolu Yakası Ağırlıklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 3. Köprü malumunuz kurulduktan sonra ek maliyetler çıktığından daha çok Anadolu Yakası bölgelerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.    İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’de Ofis Taşımacılığı hizmetini garantili ve profesyonel ve Uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlemlerin çok daha hızlı ve sorunsuz tamamlanabilmesi için ofis eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de özel malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en önemli detaylar olduğundan dosya ve var olan tüm aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir. Ayrıca mutlaka koli içi belirtilen notlar yazılır. Ofis nakliyat hizmet çeşitlerinden bazılarını aşağıda sıraladık.

OFİS TAŞIMACILIĞI İstanbul


Ofis Taşımacılığı denince akla elen ilk firma Mega kur  Ofis Taşıma firmamız dır. Ofis Taşıma alanında 1987 yılından bu yana İstanbul’da bilerce nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Her biri kendi alanında uzman olan yılların ustası personel kadromu ile taşıma çalışmalarını yapmaktayız. Mobilya Usmanız, Sıhhi Tesisat Ustamız, Bilişim Teknikeri elemanımız, Elektrik Teknisyeni elemanımız başta olmak üzere nitelikli personel kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi ek maliyetler altına almadan A’dan Z’ye Ofis Taşımacılığı işlemlerinin tümünü üstlenerek yapmaktayız. Diğer Nakliyat firmaları sizleri en az 3-5 farklı iş kolundan usta ile muhatap kılıp sizlere maddi ve manevi ek maliyetler çıkaracaktır. Oysa Mega kur Ofis Taşıma Şirketimiz sizler için gerekli bütün tedbirleri peşinen alacağını taahhüt eder. Taşıma aşamalarını karşılıklı sözleşme ile imza altına alırız. Eşyalarınızın mahiyetine göre dilerseniz Sigortalı Nakliyat sözleşmemiz de mevcuttur. Değerli Eşyalarınız, Ziynet Eşyalarınız, Tablolarınız, Bilgisayar ve Sunucular gibi farklı eşya türleri için sözleşme yapılmaktadır.

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma da paketleme en önemli detaydır. Ofisin durumu, yeri tam anlamıyla incelenir. Ardından sigortalama işlemi yapılır böylelikle garanti altına alınır. Eşyalar düzenli bir şekilde sökülür yeni yerde de personel tarafından montajlanır.  Taşıyıcı araca son derece titiz bir şekilde yüklemeler yapılır. Yeni yerde yerleştirmeler ve düzen konumlandırılır ve kullanıma uygun hale getirilir. Eğer müşteri talep ederse fazla eşyalar depolama için teslim alınır. Firmamızda öncelik profesyonel hizmet vermektir. Kurumsal hizmetimiz bünyesinde evden eve nakliyat, eşyaların depolanması, asansörlü taşıma hizmeti ve ofis taşımacılığı gibi detaylı işler deneyimli personellerimizle gerçekleşmektedir.

Ofis Taşıma Firması

 Ofis taşımacılığı , özel kurumların veya kamu kurumlarını eşyalarını belli bir yerden başka yere taşınmasıdır. Taşınma hizmetinden ise kurumsal taşımacılık da deniliyor. İş yeri ve şirket taşıma ihtiyacı olan kişilerin günümüzde evden eve nakliye firmaları ile taşımacılık yapmaktadır. Evden eve ve parça eşya taşımadan farklı olarak boyutlarının büyük olmasıyla nakliye firmalarında ekspertiz yardımı ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Başlarında gözetmen yardımı ile taşıma işlemi tamamlanır.

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Olmalı mıdır ?

 Ofis taşımacılığı hizmetinde ekspertiz olması her iki taraf için de fayda sağlar. Hem kurumsal hem de özel işyeri taşıma işlemlerinde ekspertiz olması gerekir. Eşyaların büyüklüğü ve miktarları, kaç kişi tarafından taşınılması gerektiği, kullanım sağlanacak aracın hangisi olması gerektiği ve ambalaj malzemelerin nelerden olması gerektiğine varıncaya kadar ekspertiz tarafından belirlenmesi gerekir. Müşteriye uygun rapor hazırlanmalıdır. 

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi Güvenle Taşır

İstanbul ofis taşıma şirketi güven taşır. Mega kur Nakliyat şirketimiz güvenli taşımacılık hizmeti üzerinde durur. Sorunsuz taşınma işlemleri önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan nakliye kuruluşuyuz. Profesyonellerin tercihi Mega kur Nakliyat özel kurum ve kuruluşların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşların referanslı ofis taşıma firmalarının başında gelir  İşyeri Taşımacılığı şirketi olаrаk nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik. Daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün lider nakliye firması olmа hedefini benimsedik.

Ofis Taşınmasında Tecrübe Önemli midir ? 

Ofis taşımacılığı hizmetinde olduğu gibi her farklı işlerde de tecrübe önemli konumdadır. İş tecrübesi olan firmalar ile daha yeni bu sektöre giriş yapmış kişiler arasında farklılıklar oluşmaktadır. En iyi hizmeti veren firmalar çoğu bu işinde ehli olmuş kişilerdir. Taşıma firmalarında aynı zamanda sigortalı şekilde garanti altına alınması gerekir. Ofis nakliyesinde eşyalar büyük olduğu için asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanması gerekir. Ofis Taşıma

Kurumsal İstanbul Ofis Nakliye Şirketinin Özellikleri 

Ofis taşımacılığı diğer nakliye firmalarından farklı konuma sahiptir. Ofis eşyalarının diğer eşyalara kıyasla her malzemesi değerli olduğu için aşırı dikkat edilmesi gerekir. Uzman kişiler tarafından nakliye hizmeti verilmelidir. Firmaların bir çoğu teminat altına alarak işyeri taşımacılığını yapmaktadırlar. Ofisin taşımacılığında hızlı ve sorunsuz nakliye olması için bölümlere ayrılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Büro eşyalarında şarjlı olan tüm makineler sökülür. Paketlemelerini özenle ve zarar görmemesi için patpat malzemesi ile sararak konulmaktadır. Ofisler için dosyalar önemli konumdadır. Dosyaları ve diğer aksesuarları ile kolilere paketleme işlemi uygulanır. Kolilerin dışına ise karışmaması için küçük notlar alınır. 

Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Fіrmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе  taşımacılık, оfis&bürо nakliyatı, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün hіzmetlerі vermektedir.

Güvenli Ofis Taşıma İşlemi Yapmak İçin Neler Yapılmalıdır ? 

Ofis ve şirket taşımacılığında , paketleme işlemi önemli detaylar arasındadır. Ofisin durumu ve yeri tam anlamıyla tespit edilmesi gerekir. Ardından sigortalı taşıma  işlemlerine geçiş yapılır. Genellikle tüm firmalarda sigortalama işlemi uygulanmaktadır. Böylelikle her ihtimallere karşılık eşyalar garanti altına alınıyor. Eşyalar düzenli bir şekilde sorun yaratmayacak kıvamda sökülür ve paketler dahilinde kolilenir. Taşıyan kişiler son derece titiz bir şekilde yükleme işlemi yapar. Her bir koli üzerine notlar alındığı için yeni yerde karışıklık söz konusu olamaz. Ofiste fazla eşyalar var ise firmanın kendine ait eşya depolama yerlerine gönderim sağlanabilir Ofis Taşıma İstanbul

İstanbul Ofis Taşıma

Hizmetimizi genel anlamda İstanbul’da sunmaktayız. Bununla birlikte Şehirler arası ofis taşıma hizmetini de sunuyoruz. Aynı zamanda ofis nizde fazlalık olarak gördüğünüz ama zaman zaman işinize yarayan eşyalarınızı depolarımıza koyabilirsiniz.

Resmi kurumların ofis taşımalarının neredeyse tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır. Referans listemize baktığınız zaman bunları rahatlıkla görebilirsiniz. Ofis Taşıma firması olarak özellikle en büyük ağırlığını bu alana
vermektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma için önemli olan durumlardan biri anlaşılan süre ve taşınan şirketin taşıma için belirlediği hedeftir. Firma olarak sizin ve bizim ortak süreç içerisinde ofisinizin hasarsız ve sorunsuz olarak taşınıp yerleşmesi çok önemlidir. Bununla birlikte eşyalarınızın taşınıp yerleştirilebilmesini hızlandırabilmek için gerekirse vardiyalı sistemle gece çalışması da yapabiliyoruz. Ofisinizin büyüklüğü ne olursa olsun işyeri taşımacılığı için kullandığımızı personel ve taşıma araç gereçleri sayesinde çok zor dediğiniz taşınmaları bile biz çok kolay bir şekilde bitirebiliyoruz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmeti Merak Edilen Konular

Ofis Taşıma Fiyatı Ne Kadardır?

Ofis taşıma fiyatları 1400 tl den başlar. Ofisin tek odamı çok katlı mı olmasından kaynaklı eşya farkı çıkabilir. Bundan dolayı net fiyat için ofisi veya eşyaları yerinde veya online görmek gerekir.

Ofis Taşıma İşlerinde Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, ofisinizi resmi sözleşmeli olarak taşıyoruz. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili şekilde gerçekleştirilir.

Sigortalı Ofis Taşıma Neleri Kapsar?

Ofis Taşıma Sigortası eşyaların yerinden alınması, korunaklı bir şekilde taşınması, kara yolunda seyir halinde taşınması ve kurulması süreçlerini kapsar. Olası tüm zararlarınız sigorta poliçesi aracılığı ile telefi edilir.

Ofis Taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti var mı?

Evet var, Ofis taşıma ücretsiz ekspertiz hizmeti yerinde ve uzaktan Whatsapp aracılığı ile online gerçekleştirilebilir.

Ofis taşımacılığında eşya paketleme hizmeti var mıdır?

Evet Ofis taşıma eşya paketleme hizmeti ile taşıma öncesi bütün eşyalarınızı özenle ambalajlıyor uz. Paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Büro Taşımacılığı

Şirketlerin sorumluluğu sadece demirbaşlarla sınırlı kalmıyor. Şahıs, Limited veya Anonim Şirketleri; resmi evrakları birkaç sene boyunca saklama yükümlülüğü taşıyor. Büro taşımacılığı için anlaşacakları nakliye firmalarından bunlarla ilgili garanti bekliyorlar haliyle. Bu belgeleri kaybettiklerinde şirketler cezai yaptırımlara maruz kalıyor. Dolayısıyla İstanbul ofis taşımacılığı yaptıracaklarsa kurumsal ve müşterisine karşı sorumluluk bilinci gelişmiş nakliye şirketleriyle çalışmaları gerekiyor. Bu anlamda sektörde isim yapmış Mega kur Nakliye ile anlaşan firma yöneticileri kesinlikle mağduriyet yaşamıyor ve evrakları garantiye alınıyor.


İstanbul Ofis Taşıma Hizmeti

Müşterilerimize verdiğimiz değerle, seneler içinde markalaşmış bulunuyoruz. Evden eve nakliye gibi ofis nakliyesi alanında da titiz iş çıkarıyoruz. En başta ekspertiz hizmeti veriyoruz. Uzmanımız fiziken veya Whatsapp üzerinden mülkünüzü inceliyor. Sonrasında gerekli olacak ambalaj, koli ve araçları belirliyor. Büro taşıma için erkenden şirketinize gelerek çalışmaya başlıyoruz. İstanbul ofis taşıma hizmeti için elektronik eşyalarınızı, duvara montajlanmış ürünlerinizi, eşya parçalarınızı söküyoruz. Onları köpüklü kılıflara koyup özenle araçlarımıza yüklüyoruz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Firma eşyalarınızın yerleştirilmesiyle birlikte büro nakliyesi tamamlanıyor. Şehirler arası ofis taşıma söz konusuysa trafikte son derece dikkatli ilerliyoruz. Nakliye firmaları arasında işimizi donanımlı yapmamızla biliniyoruz. İşletmelere verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca organizasyon firmaları için fuar taşıma faaliyeti yürütüyoruz. Firmalar belli aralıklarla fuarlar düzenlerken bunların taşınması için ofis taşıma şirketleri ile çalışıyorlar. Mega kur Nakliye olarak fuar merkezlerinin dekor, aydınlatma, stand kurulum gibi hizmetlerini sağlıyoruz. Bu ekipmanların taşınma ve toplanmasını da gerçekleştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Faaliyetlerimizin bir kolunu da eşya depolama oluşturuyor. Ev eşyası, çeyizlik eşya, öğrenci eşyası, yazlık eşyasının yanı sıra ofis eşyası depolama da yapıyoruz. Şirket idareciliği bir dizi sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Şirket kurulumu sonrası resmi belgelerin birkaç sene saklanması gerekiyor. Şirket binaları bir müddet sonra biriken evrakları taşıyamaz duruma geliyor.

Firma belgeleri, kaybolma ve zarar görme riski de taşıyor. Bu vesileyle büro eşyası depolama hizmeti için bize başvuruyor şirketler. Biz ise kilitli depolarımızda bu evrakları muhafaza ediyoruz. Resmi belgeler gibi ofis demirbaşlarını, mobilyaları ve elektronik cihazları da depolarımızda saklıyoruz. Tamamını 7/24 güvenlik kameralarıyla koruyoruz.


OFİS TAŞIMA İSTANBUL
OFİS TAŞIMA ŞİRKETLERİ
OFİS TAŞIMACILIĞI
OFİS TAŞIMA

Ofis Taşıma
 Ofis Büro Taşıma
 Ofis Dükkan Taşıma
 Ofis Mağaza Taşıma
 Ofis Taşıma
 Ofis Büro Taşıma
ofis Mağaza Taşıma
Ofis  Dükkan Taşıma
 Ofis Taşıma
Ofis Büro Taşıma
Ofis Dükkan Taşıma
Diğer Başlıklar
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma İstanbul Ev Eşyası Depolama İstanbul Evden Eve Nakliyat
Hizmet Alanlarımız
Mega Kur Evden Eve Nakliyat TUM HAKLARI SAKLIDIR ERHAN ÇİTO
WHATSAPP
TIKLA ARA