Ev Eşyası Depolama
Ev Eşyası Depolama
EŞYA DEPOLAMA 

  •  KİRALIK EŞYA DEPOLAMA    İSTANBUL KİRALIK DEPO

  •                

              

Ev Eşyası Depolama İstanbul

Türkiye'nin en iyi evden eve nakliyat firması Mega kur ile Ev eşyası depolama hizmeti alın. Eşya depolama için tam manası ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Kiralık eşya deposu olan en iyi firmayız. Firmamız ambalaj sistemi ve depolama alanları ile Türkiye geneli en iyisidir. Depolama yapmadan önce kesinlikle geniş kapsamlı sigortalama yapıyoruz. Aynı zamanda karşılıklı olarak imzaladığımız sözleşmeye sigorta bedelini de yazıyoruz. Eşya depolama firması arasında en iyisi olan Mega kur Nakliyat hizmetinizde. Eşya deposu alanlarımızın tamamı firmamıza aittir. Bu yüzden eşyalarınız istediğiniz kadar kalabilir depolarımızda. Toz, kir ve nemden uzak depolarımız son sistemdir. Eşya depolama İstanbul içerisinde verdiğimiz bir hizmettir. Buradaki Ev eşyası depolama


 Eşya Depolama  İstanbul 

Kesinlikle sizlere en iyi alanı sunduğumuzu garanti ediyoruz. Eşya depolama İstanbul içerisindeki en profesyonel binalara sahibiz. Depolama alanlarımız tesis şeklinde olup yüksek katlardadır. Bu sayede depolanan eşyalar yerden uzaktadır. Ayrıca eşyaların depolandığı yerlerin tamamı inşa aşamasından itibaren eşya depolamaya özel yaptırılmıştır. Havalandırma sistemi ve haşere koruma sistemi ile çok uzun yıllar bile bizde kalan eşyalar tek parça toz ya da nem almaz. Sektörün en iyisi olan İstanbul Eşya  Depolama ile oda sistemli olarak depolayın eşyalarınızı. Size özel temiz ve düzenli odalarda sadece sizin

Mega kur Nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Kiralık Nakliyat Depolama hizmetinde farklı çözümler geliştirmektedir.  Mega kur Nakliyat Depomuz 3Kat ve 30 ayrı güvenlikli, kilitli bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kendi içinde 45 metre kareden oluşmaktadır. Nakliyat depomuz 24 saat güvenlikli kameralarla izlenmektedir. Ayrıca dış güvenlik için güvenlik ekibimiz de mevcuttur.


 İstanbul Eşya Depolama Mega kur

Firmamız depolama ihtiyaçlarını karşılamak için 2008 yılında profesyonel akıllı eşya depolama sistemini faaliyete geçirmiştir. Eşya, eşyalarınızın konteynerlar içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Bu konteynırlar sadece kişiye özel olarak eşyalarınızı muhafaza edilmesi için tasarlanmıştır. Başka eşyalarla karışma imkanı yoktur.

Eşya Depolama alanımız güvenilir, temiz ve sigortalıdır. Depolama konteynırları eşyalarınızın taşınacağı araçlar içerisinde evinize kadar gelmekte ve ambalajlanarak konteyner içerisinde muhafazaya başlanmaktadır. Bu sayede tekrar depolarda yükleme boşaltma olmayacağı için eşyalarınızın hasar görme olasılığı da azalmaktadır. Herhangi bir sorunda depoya giren eşyalarınız firma sorumluluğumuz altındadır. Çoğu evden eve nakliyat firması Geleneksel bodrum altı, apartmanlar da bulunan sığınaklarda eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Eşyalarınızı depolara koymadan önce depolama tesislerini yerlerinde görmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede yıllarca kalabilecek olan malzemelerini güven altında tutabilirsiniz. Eşya Depolama fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evinizde veya ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı güvenilir olarak saklamak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Mega kur ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere konusunda uzman eksperlerimiz eşyaları yerinde tespitlerini yapmak için randevu isteyeceklerdir ( Ekspertiz hizmeti için ücret alınmamaktadır). Belirlenen günde eksperlerimiz eşyalarınız tespitini yaparak sizlere en uygun depolama seçeneklerini, ambalajlama tekniklerini, ve depo ücretini yerinde tespit yaptıktan sonra sunmaktadırlar.

Eşya depolanmadan önce firmamız bünyesinde çalışan özenle seçilmiş ekspertizlerimiz evinize gelerek evden eve nakliyat için gerekli bilgileri toplar ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçer. Eşya depolanması için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup eşyalarınızı parça parça değil tek bir seferde depolarımıza eşyalarınız götürülür. Eşya depolarımız temiz , hijyenik olup garantili depolama hizmeti verilmektedir.

  Ev Depolama İstanbul Mega kur

Mega kur ile eşyalarınızı güvenle depolayınEv depolama ile ev eşyalarınızın tamamını depolayın. Ev depolama hizmetimizde size ait olan odalarda sadece sizin eşyalarınız bulunur. Anahtar sistemli olan odalara sadece sizin anahtarınızla giriş yapılabilir. Bu sayede evinizin tamamını size ait odalarda depolayabilirsiniz. Odalarımız ihtiyacınız ölçüsünde bulunmaktadır. En büyük odalardan en küçüğüne kadar bulunmaktadır. En küçük odalarımız 3 metreküp olmakta en büyük odalarımız da 130 metreküptür. İhtiyacınız doğrultusunda hazır ve korunaklı depolarımızı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Siz isteyin biz en iyisini en kaliteli bir şekilde hizmetinize sunalım

 İstanbul Eşya Depolama Mega kur

Ev ve Ofis eşyalarınızın ister tamamını isterseniz de sizlerin belirlediği yoğunlukta eşyalarınızı 8m3 yoğunlukta eşyaları saklama kapasitesine sahip kiralık depolarımızda sigortalı ve güvenli olarak depolayabilirsiniz. Müşterilerimiz talep ettikleri depolama süresi boyunca İstanbul Ofis  Depolama hizmetini kullanabilirler. Depolama ücretlerini banka hesabımıza aylık olarak ödeme yapabiliyorsunuz. İstanbul da bulunan eşya depolama alanında ister ofis eşyalarınızı isterseniz  de ev eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

 Kiralık Eşya Deposu İstanbul Mega kur

Türkiye'nin en kapsamlı kiralık eşya deposu Mega kur ile çalışmalarınızı garanti altına alın. Eşyaların sorunsuz ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Depolama hizmetini vermeden önce kapsamlı bir ön çalışma yapıyoruz. Bu doğrultuda eşyaların nasıl depolanacağı ve nasıl taşınacağı konularını netleştiriyoruz. Aynı zamanda ambalaj ürünlerimiz en iyileridir. Eşyalarınız arasında ince işçilik isteyen eşyalar varsa bunlar için de ön hazırlık yapıyoruz. Bu nedenle depolama ve taşıma öncesi kesinlikle ücretsiz ekspertiz öneriyoruz. Siz isteyin biz sizin için en iyisini yapalım. Nakliyat ve depolamanın profesyonel adresi Mega kur Depolama ve Nakliyat.


Ev Depolama Şirketi

Ev Depolama Şirketi Evdeki eşyalarınızdan uzaklaşmanın sebebi her ne olursa olsun Depolama güvenli, sağlıklı, profesyonel eşya depolama hizmeti sayesinde gönül rahatlığıyla evdeki ofisteki eşyalarınızı hesaplı eşya depolama fiyatları ile İstanbul’da bize emanet edebilirsiniz. Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliğini göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev Depolama İstanbul

Ev Depolama İstanbul Depolama hizmetini her firma ya da her depoya sahip kişiler vermektedir bizim gibi kurumsal depolama yapan depolama firmaları çok az sayda .Depolama hizmetinin verilmesi için öncelikle bilgi, depo alanı, ve tecrube gereklidir. Firmamız 1998 yılından beri faaliyette olduğu için piyasadaki en güvenilir firmalardan birisidir

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ VE FİYATLARI ;

Mega kur nakliye firmamızda Eşya depolama hizmeti fiyatları eşyaların yoğunluk durumuna göre değişecektir. Buna göre depolama şekilleri parça eşya, 1+1, 2+1, 3+1 gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde en uygun fiyat aralığı tahmin edileceği üzere parça eşya depolama için uygulanır. Tüm depolarda güvenlik önlemleri alınmış olup böylece eşyalar çalınma, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı koruma altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra depolama hizmetinden yararlanan müşterilere kameralı sistem sayesinde yedi gün yirmi dört saat boyunca eşyaları izleyebilme hakkı verilmektedir. Özellikle bu hizmet müşteriler tarafından ilgi görmektedir

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya depolama hizmeti için firma seçileceğinde işini severek yapan, programlı ve disiplinli çalışan, bahane yerine çözüm üreten, bu iş için gerekli tüm donanıma sahip olan ve kaliteli hizmet karşılığında ekonomik fiyatlar belirleyen firmalara öncelik verilmelidir. İstenilen özelliklere sahip firma seçildikten sonra firma ile müşteri arasında görüşme yapılarak depolamaya ilişkin esaslar belirlenir. Buna göre depolara yasadışı hiçbir eşya kabul edilmemektedir. Aynı zamanda eşyalar içerisinde gıda ürünleri, parfüm tüp gibi yanıcı ve patlayıcı ürünler, özel ziynet eşyaları alınmamaktadır. Bu tür malzemeler sigorta kapsamı dışında kalmakta olup tüm sorumluluk müşteriye aittir. Depolama için nakliye yapılmadan önce müşterinin kart, altın gibi değerli eşyalarını eşyalar arasından kaldırması gerekir. Eğer kırılacak eşyalar varsa bunlar paketlenmeli ve nakliye personelleri mutlaka bununla ilgili bilgilendirilmelidir. Böylece sunulan hizmet daha kusursuz hale gelecektir.


Diğer Başlıklar
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma İstanbul Ev Eşyası Depolama İstanbul Evden Eve Nakliyat
Hizmet Alanlarımız
Mega Kur Evden Eve Nakliyat TUM HAKLARI SAKLIDIR ERHAN ÇİTO
WHATSAPP
TIKLA ARA