İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL EV TAŞIMA

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Evden eve nakliyat firması arayışında olan vatandaşlarımıza Profesyonel nakliye ekibimizle Sigorta sözleşmeli evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz. Profesyonellerin tercihi güvenilir evden eve nakliyat İstanbul şirketi güvenli ev taşıma hizmeti sunar.

Kurumsal İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul’da güvenilir evden eve nakliyat ekibi bulmak isteyenler için en ideal taşımacılık çözümlerini sunuyoruz. Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi nakliye şirketi ile taşınacaksınız. Bütün taşımacılık hizmetlerimizde ücretsiz nakliyat ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ayrıca taşınma aşamalarında sigortalı nakliye poliçe sözleşmesi ile sigortalı evden eve taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınız 200 bin tl ye kadar sigorta kapsamında teminat altındadır.

Güvenli İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul ev taşıma şirketleri arasında profesyonel kurumsal yapısı ile güvenli evden eve taşımacılık servisi sunarız. Yeni evinize taşınmanızda taşınmayı kolaylaştıran İstanbul nakliye ekibi ve ekipmanlarımız ile çalışmaktayız. Yüksek katlara kısa sürede ve güvenle taşınmanız için asansörlü evden eve nakliyat araçları ile taşıma yapıyoruz.       

 


Ev taşıma hizmetini müşterilerine beklentilerinin üstünde veren firmamız; 1998 senesinde kurulmuştur ve kurulduğu dönemden günümüze kadar en iyi hizmeti sağlayan nadir firmalar arasında yerini alır. Eşyalarınız adresinizden teslim alınır ve kısa zaman içerisinde yeni adrese teslim edilir. Piyasada kaliteli hizmetin doğru adresi olarak bilinir ve bu sebeple de çok fazla kişiler tarafından tercih ediliriz. Araçlarımız son teknolojiktir ve sevkiyat işlemini en kısa zamanda gerçekleştirmek için büyük çabalar sarf ederiz.

Kaliteli bir şekilde hizmet vermemizin yanı sıra fiyat olarak da çok uygun bir şekilde çalışma sağlarız.

Aynı zamanda expertizimiz adresinize gelir ve eşyalarınızı inceler. Bu süreçte de herhangi bir ücret istemeyiz ve sizlere ücretsiz hizmet veririz. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri özel eğitimden geçmiş ve başarılı olmuş kişilerdir. Toplamda 25 kişi ile çalışıyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sağlıyoruz. Siz de evinizi kolay bir şekilde taşımak istiyorsanız ve eşyalarınızın güvenliğini sağlamak ve riski minimum seviyeye düşürmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz      

İstanbul Ev Taşıma

İstanbul ev taşıma firması olarak İstanbul'da evimi taşımak istiyorum diyen herkese her şey dahil ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Zorlu ve stresli taşınma sürecini kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak taşınma işlemlerini kısa sürede ve güvenli şekilde uyguluyoruz. Büyükşehir'de taşınma işi için profesyonel nakliye desteği almanız şart. Taşımacılık sektörü alanında uzman personel kadrosu ile nakliye sektörünün lider nakliyat şirketi Mega kur Nakliyat şirketimizle faturalı İstanbul ev taşıma hizmetiyle güvenle taşının. İstanbul'da şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat hizmetini mükemmel şekilde sunuyoruz. Kolay ödemeli kredi kartına taksit imkanı sunan evden eve nakliyat firması olarak en iyi nakliyat firması özelliğini taşıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları Avrupaya Yakası ve Anadolu yakası nakliyat bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Güvenli titiz ev taşıma ekibimiz ile bütün eşyalarınızı tek tek ambalajlıyor ve paketliyoruz. Eldivenli, maskeli, tulumlu nakliyat personeli ile beraber taşıma hizmetini yerine getiriyoruz. Kalite ve güvenden taviz vermeden nakliye hizmetlerini yerine getirmeye gayret ediyoruz. Yukarıda da görüldüğü üzere yeni evinize taşınırken en ucuz fiyatlarla taşınacaksınız. Tabi bu fiyatlar tahmini rakamlar olup eşyalarınız daha da az ise fiyat indirimi uyguluyoruz. Aynı şekilde eşyalar beklenenden fazla çıkarsa fiyatımızı güncelliyor uz. Ucuz fiyatlarla ev taşıma hizmetimizden sağlık personellerimiz başta olmak üzere anlaşmalı kurum personellerimiz de faydalanabilir. Evden Eve Nakliyat Referansları ile anlaşmalı bazı kurumlarımızın nakliye işlemini gerçekleştirdik. Siz değerli müşterilerimize de hizmet sunmak için bekliyoruz.

Evden Eve Nakliyat İstanbul 

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat kendi geliştirmiş olduğu ful + donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firmasıdır.

Firmamız, İstanbul  evden eve nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Kurumsal İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak İstanbul'da Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde ev eşyası taşıma ve komple ev taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel sigorta garantili nakliye çözümleri geliştiriyoruz. İstanbul'un en iyi evden eve nakliyat firması olarak İstanbul evden eve taşıma ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte dilediğiniz zaman ve arzu ettiğiniz yere eşyalarınızı sizin belirlediğiniz koşullarda taşıyoruz. Mega kur  Nakliyat şirketi demontaj ve montaj dahil İstanbul evden eve taşıma fiyatları bakımından oldukça ekonomik ücretlerle taşımacılık yapar. İstanbul'un çözüm odaklı nakliyat şirketi nakliyede hızlı çözümler üretir. Son model nakliye araçları ile güvenli taşınma hizmeti veren firmalar arasında en güvenli taşınmayı gerçekleştiren kurumsal nakliye şirketiyiz.

İstanbul  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde lider üç firmadan biridir. İstanbul merkezli olarak 81 ilde hizmet ağına sahibiz. Sizlerde İstanbul içinde yada İstanbul’dan başka bir yere taşınmak istiyorsanız şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetlerinde en iyi ambalaj ve paketleme malzemelerini kullanıyoruz. Ayrıca ekibimiz tamamen tecrübeli, sertifikalı elemanlardan oluşmaktadır. Donanımlı araçlarımız eşliğinde sizlere kusursuz İstanbul nakliyat hizmeti sunuyoruz. 

Evden eve nakliyat fiyatlarını sabit tutmuyoruz, sizlerin bütçesine ve hizmetin kapasitesine uygun olarak sıfırdan şekillendiriyoruz. En iyi taşıma fiyatları her zaman şirketler ile iletişime geçildiğinde belli olmaktadır. Sizlere ev taşıma ücretlerini belirleyen unsurlardan söz edelim. Ev taşıma fiyatlarının tamamını talep edilen hizmete göre şekilnenmektedir. Taşınacak evdeki eşyalar, gideceği mesafe, kullanılacak ekipmanlar, çalışacak eleman sayısı ve hizmette gönderilen araçlar ücreti belirleyen unsurlardır. Örnek vermek gerekirse 1+1 dolu olan bir ev ile 1+1 az eşyası olan bir evin ücreti aynı değildir. Aynı zamanda 6 kişi ile yapılan 2+1 hizmeti ile 5 kişi ile yapılan 3+1 evin taşıma fiyatı değişmektedir. En net fiyat teklifi için yapmanız gereken iletişim kurmaktadır. Şirketimiz olarak sizlere en iyi desteği sunacağız.

Evden Eve Nakliye İstanbul 
İstanbul evden eve nakliyat isteğe göre eşyaları özel olarak paketlemekte ve o biçimde tırlara yerleştirilmekteler. Özel paketleme servisini seçerek eşyalarınızın daha korumalı bir yöntemle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Özel paketleme ürünleri ile eşyalar sıkı sıkı sarılmakta ve taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca herhangi bir hasar halinde eşyanın ederi kadar para alabilir ya da eşyaları tamir ettirebilirsiniz. En iyi evden eve nakliyat hizmetlerine bir telefon kadar yakınsınız. Firmamız tüm zamanların teknolojik olarak en üst düzeyde donanıma sahip nakliyat şirketidir. 

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Eşyalar nakliye firması tarafından alındıktan sonra garanti süresi başlamaktadır. Bu süre ürünün teslim edildiği ana kadar devam etmektedir. Eşyaları tıra taşırken ya da yolculuk esnasında oluşan tüm hasar ve arızalardan yetkili firma sorumlu tutulmaktadır. Eşyaların garantisi sayesinde olası bir durumda firma tüm bedeli kısa sürede ödemekte yükümlüdür. Garanti sebebi ile eşyalar hakkında endişelenmenizi ve korkmanızı gerektiren bir durum olmamaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması

İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul'da şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Resmi faturalı kurumsal nakliye şirketleri arasında lider konumda olan evden eve nakliye sektörü için örnek alınan rehber niteliği taşımaktayız. Siz İstanbul lojistik firmaları arasında nakliyat firmanızı seçerken lojistik firmalarını araştırarak seçmelisiniz.

İstanbul lojistik değerli müşterileri İstanbul nakliyat firması olarak; ev taşıma şirketi arayan vatandaşlarımız için güvenli garantili uygun fiyat nakliyat firmasıdır. İstanbul'un en köklü ve eski evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul nakliye, nakliyat taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz fiyat teklifini mail ile, Whatsap ile veya teklif al kısmından talep isteği oluşturun. Talep ettiğiniz taşıma hizmeti temiz hijyenik nakliye ekipman ve ekibimizce korona virüs tedbirlerine uyarak güvenle gerçekleştirilir

İstanbul  Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.
Firmamız Mega kur Evden Eve Nakliyat olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler İstanbul Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak sektörde kalite standartlarını belirleyen firmamız Mega kur Nakliyat, 1998 yılı aşkın tecrübesini katlayarak devam ettirmektedir. Müşterilerimizin emaneti olan eşyaları kendi eşyamız gibi özenle paketliyor, dikkatlice taşıyor ve yeni adreste kurulumunu uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Mega kur Nakliyat 1998 yılında kurulmuş olup ağırlık olarak kurumsal taşıma, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, arşiv taşıma, asansörlü taşıma, şehirler arası taşıma hizmetleri vermektedir. Yıllardan beri değişmeyen uzman çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza sağlam adımlarla, hızlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Sizlerde evinizdeki eşyalarınıza çok değer veriyor iseniz doğru adrestesiniz çünkü; firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son derece titizlikle evden eve taşıma hizmeti sağlamaktadır   Evden eve nakliyat İstanbul  sektöründe uzun bir süredir faaliyet gösteren ve sunduğu kaliteli hizmetleri ile her zaman ilk tercihler arasında yer almayı başaran Mega kur Nakliyat, kullanmış olduğu en ileri teknolojiler ve ekipmanlar ile birlikte tüm beklentileri karşılayabilmektedir. Her türlü taşınma ihtiyacınıza yanıt veren ve profesyonel ekibi ile birlikte çalışmalarını gerçekleştiren İstanbul  Nakliyat, en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese taşınmanıza olanak sağlamaktadır. Müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet imkanı sunan Mega kur Nakliyat, sektördeki yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmekte ve tüm hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

NEDEN BİZ?

Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz, En son teknoloji asansörlü nakliyat filosuna sahibiz, verimliliği sürekli sorgulayarak üretkenliğimizi artırırız, verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın en büyük kazanç olduğunu biliriz, müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız, kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz, Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

İstanbul Ev Taşıma Firması

Mega kur Nakliyat bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri ve nakliyat sektöründeki mevcut konumuyla şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık alanında sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Kalite, güven, yüksek fiyat garantisi ve pratikliği ile adından söz ettirmektedir.

Misyonumuz; "Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve en yüksek standart kalitede nakliye hizmeti yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek."

Vizyonumuz; Bölgemizde beklentilerin üzerinde hizmet vererek ve uygun fiyata kaliteli taşımacılık hizmeti sağlayarak firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen "Lider Nakliyat Firması" konumuna erişmek.

Değerlerimiz; Üstün Hizmet kalitesi, Bütçe dostu fiyat, İnsana saygı ve çevreye duyarlılık, Yenilikçilik, Çözüm ve memnuniyet odaklılık..

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Kurumsal evden eve nakliyat hizmetleri sunan ayrıca sunduğu hizmetlerde ekonomik fiyat politikası sunan şirketimiz ile tanışın. Şirketimiz ev taşıma hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı vermektedir. Donanımlı araçlar, uzman ekiplerimiz ile sorunsuz evden eve taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Anahtar teslim ev taşıma seçenekleri ile sizlerde kolayca evinizi taşıyabilirsiniz. Yirmi yılı aşkın sektör tecrübesi ile sigortalı, garantili hizmetler vaat ediyoruz. Mega kur Nakliyat profesyonel hizmet politikası ve ekonomik fiyat teklifleri ile en çok tavsiye edilen nakliye şirketi. 

Kusursuz ev taşıma hizmetinin mimarı şirketimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere en iyi desteği kesintisiz olarak sunacaklardır. Tüm yeterliliklere sahip firmamızdan hizmeti bütçeniz dahilinde alabilirsiniz. 

İstanbul  Evden Eve Nakliyat 

Oldukça zor bir süreç olan taşınma sırasında ev sahiplerinin kafasındaki en önemli sorulardan bir tanesi eşyalarının başına bir şey gelip gelmeyeceğidir. Bu konuda gerekli tüm altyapıya sahip olan ve içiniz rahat bir şekilde yeni adresinize taşınmanızı sağlayan Mega kur  Nakliyat, en zor işlerin bile üstesinden büyük bir ustalıkla gelmeyi başarmaktadır.

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk olarak tecrübeli ekip evinize gelerek bir ön değerlendirme yapmakta ve bunun neticesinde eşyalarınız belli düzen içerisinde araçlara yüklenmektedir. Eşyaların herhangi bir darbeye maruz kalmaması adına büyük bir özen gösteren profesyonel ekip, en etkili ve en başarılı yöntemleri kullanarak hizmet vermektedir.

Eşyaların tümünü hassasiyet derecesine göre özel ambalajlar ile paketleyen evden eve nakliyat İstanbul ekibi, herhangi bir zarar görmeden araçlara yüklenmesini sağlar. Araçların içerisinde belli bir düzen içinde yerleştirilen eşyalarınız, yeni adrese gelindiğinde de aynı düzen içinde araçlardan indirilerek sizin isteğiniz doğrultusunda yerlerine konulmaktadır. Büyük bir titizlikle yürütülen taşınma sürecinde eşyalarınızın tümüne aynı hassasiyet gösterilmekte ve zarar görmemesi için büyük çaba harcanmaktadır. Tüm taşınma sürecini baştan sonra ekip hallettiği için sizin herhangi bir zahmete katlanmanıza gerek kalmamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu başarı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başaran İstanbul Nakliyat, uygun fiyat politikası ile birlikte faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz de Mega kur Nakliyat’ın sunmuş olduğu bu kusursuz taşımacılık hizmetlerinden faydalanma şansını kaçırmayın.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul un en iyi evden eve nakliyat firmasıyız. İstanbul da ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi nakliye çözümleri sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde şehir içi taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İstanbul dan taşınmak isteyenler için de şehirler arası nakliyat servisimiz mevcuttur. En güvenilir nakliye şirketinden en güvenli taşıma hizmeti alın. Güvenle taşının. İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul evden eve nakliye hizmetleri ile Mega kur  Nakliyat farkını hissettiriyoruz. İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak 19998 yılından bu yana İstanbul da başta ev taşıma alanında uzmanlaştık. Ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma hizmetleri de sunmaktayız. Şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat araçlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Ücretsiz evden eve nakliyat fiyat teklifi göndermenizin ardından sizlere un uygun ev taşıma fiyatları ile taşıma hizmeti sağlıyoruz. Söküm kurulum ve montaj işlemleri ile aynı gün içerisinde eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Evinizi ya da iş yerinizi Sektörün en iyisi olan Mega kur evden eve nakliyat ile taşıtmak istemez misiniz? Nakliyat şirketleri arasında en iyisiyiz. Ev taşıma ve eşya depolama servislerinde kesinlikle en iyi firmayız. Eşyalarınızın en iyi şekilde paketlenip taşınacağını garanti ediyoruz. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak Türkiye geneli hizmetimiz var. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak şehirler arası nakliyat hizmetimiz her noktaya mevcut. Eşya miktarınız ne olursa olsun biz size uygun araç ve ekibi gönderiyoruz. Bununla beraber nakliyat firmaları arasında en iyisi olduğumuz kesinlikle kanıtlanmıştır. Aynı zamanda nakliyat fiyatları bakımından da ekonomik bir firmayız. Siz isteyin biz size en iyisini profesyonel olarak sunalım. Çünkü biz bir asırdan fazladır bu şi yapan tek firmayız. Hassas taşımacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak her anlamda ve her koşulda yanınızda olacağız. Mega kur Nakliyat ile ev taşımanın rahatlığını göreceksiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Mega kur Evden Eve Nakliye ailesi olarak kuruluşumuzdan bu yana İstanbul Anadolu ve Avrupa ofisimizden sizlere nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul nakliye işlemlerinde yılların tecrübesi ile sizlere hizmetlerimizi aktarıyoruz. Uzun senelerdir sektörde olmamız birçok alanda lider konumuna yükselmemizi sağlamıştır. Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için birçok alanda gün geçtikçe kendini kanıtlamıştır. Bu sayede müşterileri potansiyelimiz gün geçtikçe artmıştır.

En iyi İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde firmamıza ilettiğiniz talebe göre öncesinden sizlere eksper hizmeti sunuyoruz. Eksper işlemlerinde taşıma öncesinden en az 4 gün önceden sizlere ücretsiz sunuyoruz. Ekser günü firma temsilcimiz tüm taşınacak eşyalarınızı not almaktadır. Bununla beraber eşyalar nasıl taşınacak gibi etmenlere bakarak kısaca nakliye hizmetimizden bahsedecektir. Oluşan programa göre sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.      

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat hizmetini İstanbul a yolu düşen veya taşınan bir çok kişi hayatında en az bir kere tatmıştır. Eski nakliye yöntemleri ile ev ya da iş yerini taşınırken de aksilikler ve sorunlar yaşanmıştır. Dolayısıyla da o günlerde hatırlanmak istemez ve söz konusu taşınmak olduğunda ise aklına da güzel günler gelmez. Mega kur Nakliyat olarak sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunarak taşındığını günün sizin için hem özel hem de keyifli olmasını sağlamaktayız. Alanında uzman kadromuz ve teknolojik gelişmeleri de birleştirerek nakliyat sektörüne imzamızı attık.

İstanbul nakliyat firmaları dendiği zaman ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız. Sizlerde taşınmayı düşünüyorsanız uzun bir iş listesi oluşturmadan önce bizim ile iletişime geçin. Yapmanız gereken sadece yeni evinizi veya iş yerinizi bulmaktır. Kalan süreci sizlerin adına firmamız gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Günümüzde bununla alakalı bir araştırma yapmak zor. Çünkü internet üzerinden yapacağınız araştırmalar sonucunda neredeyse binlerce firma karşınıza çıkabilir. Bunların hangisi kurumsal ve hangisi korsan firma seçim yapmak zor. Bu nedenle en iyi nakliyat şirketleri için arama yapmanız gerekli. Bunun için de kesinlikle belirli kurallara bakmalısınız. Öncelikli olarak firma web sitesinin gerçek bir kuruma ait olup olmadığına bakınız. Gerçek kurumsal firmalar com.tr uzantısı kullanırlar. Bunun nedeni bu uzantıyı alabilmeniz için vergi levhası sahibi olmanız gereklidir. Bu nedenle araştırma yaparken buna önem gösteriniz. İşinizi gerçek kurumsal bir firma ile garanti altına alabilirsiniz. Bunun için gerekli araştırmaları yapmak zorundasınız. Bunlar arasında en önemli olanları aşağıdaki tablo üzerinden belirteceğiz.

İstanbul evden eve nakliyat

Mega kur Nakliyat olarak yoğun anlamda İstanbul içerisinde hizmet veriyoruz. Aynı zamanda firmamızın Ankara şubeleri de mevcut. İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin merkezi haline geldi. Bununla beraber firmamız en çok tercih edilen nakliyat firmasıdır. Bu nedenle en çok hizmet verdiğimiz şehir İstanbul’dur. Taşınma öncesi sizlere vereceğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile de taşınma işinizi kolaylaştırıyoruz. Hem fiyatlandırma hem de taşınma hazırlığı için ekspertize önem veriyoruz. Aynı zamanda firma olarak eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Bu nedenle özellikle İstanbul ve Ankara illerimizde ön keşif hizmetimiz ücretsizdir. Sektöre damga vurmuş olan Tuzcuoğlu nakliyat ekonomik fiyatlarla hizmetinize geliyor. Eşyalarınızın sıfır hata ile taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Çünkü biz bütün güç ve geçmişimizle hizmetinize hazırız

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan firmamız gerek şehir içi gerekse şehirler arası taşımalarda öncelikle müşterilerimize güven prensibi ile yaklaşmaktadır. Müşterilerimiz taşınma konusunda bizimle irtibata geçtik den sonraki ilk adımımız kısa sürede firma yetkili ekspertizimizi yönlendirip taşınacak eşyaları yerinde inceleyip detaylarını müşterimiz ile paylaşarak taşınma rezervasyonu yapılmaktadır.

Bu taşınma için gerekli teknik detaylar(ambalaj malzeme çeşitliliği, taşıyıcı personel sayısı, araç büyüklüğü ve maliyet hesaplaması gibi unsurlar) müşterimiz ile aramızda yazılı anlaşmalar, nakliye sigorta poliçesi, fatura belgesi gibi evraklar hazırlanıp müşterimizin isteği taşınma tarihinde kusursuz bir şekilde güvenle nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

Taşınmanın ikinci aşamasında yeni eve götürülen her eşyanın müşterimizin isteği doğrultusunda özenle yerleşimi ve gerekli montaj işlemleri yapılmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız gerekli durumlarda eğer her iki ev lokasyonu uygunsa özellikle güvenli ve zamandan tasarruf edilen bina dışı asansör kurulum hizmeti de vermekteyiz.


En İyi İstanbul evden eve nakliyat şirketi

Mega kur Nakliyat İstanbul’un bütün ilçelerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan kurumsal nakliye şirketidir. Taşımacılık hizmetlerine yaklaşımları titiz ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hizmet vermeleri vatandaşların tercih sebebidir. İstanbul evden eve nakliyat konusunda, güvenli ve profesyonel bir şekilde sözleşmeli nakliye hizmeti vermektedirler. Her eşyanın taşınma yöntemi farklı olabilmektedir. Buna bağlı olarak, eşya paketleme şekilleri de farklılık göstermektedir. Her eşyaya uygun paketleme, naylon ve koli temin edilmektedir. Firmanın alanında uzman personel kadrosu uzun yıllar nakliye işini yapmış kişilerden oluşmaktadır. Sahip olduğu geniş araç parkı ve son model nakliyat kamyonları sayesinde daha güvenli konforlu taşımacılık hizmeti alacaksınız.  Güvenilir taşıma işlemi için, taşınacak eşyaların, sigorta sözleşmeli olarak taşınması gerekir. İstanbul  evden eve nakliyat taşınma işleminden önce, eşyaların eksiksiz listesini çıkartarak, taşıma sigortasını yapacaktır. Firmanın faaliyet konuları sadece ev taşımacılığı ile sınırlı değildir. Ev taşıma, Ofis taşıma ve iş yeri nakliyesi yanı sıra parça eşya taşımacılığı da yapılmaktadır. Eşyaların, depolanması için, yeterli büyüklükte depolama alanları da bulunmaktadır. Havalandırma ve haşerelere karşı ilaçlama da yapılmaktadır. Kameralar sayesinde, depoların güvenliği sağlanmaktadır. Firmanın zor taşıma koşullarına uygun, nakliye hizmeti de bulunmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti, zor alanlarda nakliye hizmetlerini kolaylaştırmaktadır. Plaza katları, dar sokak girişleri, taşınma işlemini zorlaştırmaktadır. Firmanın bu durumlar için, uygun araç ve sistemleri bulunmaktadır.


İstanbul Nakliyat 

İstanbul nakliyat firmalarında lider firmayız. Evden eve nakliyat hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye'nin heryerinde nakliyat hizmeti vermekteyiz .İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ankar'da yoğun bir tempoyla taşımacılık hizmeti sunarız. İstanbul Nakliyat fiyatları aşağıdaki listede mevcuttur. Nakliyat fiyatlarımız bazı değişkenler hariçtir (Teleskopik asansör,bina kamyon arası mesafe vb )

İstanbul nakliyat fiyatları

İstanbul Evden eve Nakliyat fiyatları belirlenirken gidilecek mesafe ,kullanılacak araç ebatı, eleman sayısı ve teleskopik asansör kurulumuna göre fiyatlarda değişkenlik oluşabilir .Herhangi bir mağduriyet oluşmaması için tamamaen ücretsiz Expertimiz tarafından keşif işlemi yapılır

 • İstanbul Ofis Taşımacılığı

  İstanbul'da Ofis taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamız , İstanbul'un birçok mahallesinde Ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Mecidiyeköy ve Ataşehir 'de ki expertimiz tarafında yerinde keşfi yapılmaktadır. Keşif neticesinde gelecek olan araç ve personel sayısı müşteriye iletilir .Ofis Taşıma hizmeti tamamen Kurumsal bir hizmet anlayışı altında olmalıdır . İstanbul Mecidiyeköy 'de bulunan şubelerimiz sayesinde İstanbul Ofis Taşıma işlemleri Profesyonel personelimiz sayesinde Ofisiniz temiz ve sigortalı bir şekilde taşınır

 • İstanbul parça eşya nakliyat,

 • Başta İstanbul olmak üzere Nakliyat sektöründe uzun senelerdir varlığını sürdürmekte olan firmamız, günden güne bu hizmet kalitesini arttırmış, bugün İstanbul nakliye firmalarınının hizmet verme tarzındada çok öenmli değişikliklere yol açmıştır.Kısacası, güvenli ve profesyonel nakliyeciliğe örnek bir firayız. Bir müşteri için önemli olanın çalıştığı firmanın eşyalarını nasıl taşıdığı kadar kendisine olan davranışları ve saygısıdır. Bu politika ile firmamız hem eşyaların güvenliğini sigortalı taşımacılık ile profesyonel bir ekiple taşıtarak sağlamış, hemde personeli müşteri ile kurulacak diyaloglarda saygılı, sağduyulu olma konusunda eğitime taabi tutmuştur.

 • İstanbul evden eve nakliyat nedir ?

  İstanbul'un her geçen gün nüfusu artmaktadır. Dünya'nın en büyük şehirlerinden biri olan ve en uzun geçmişe sahip olduğu tüm Dünya tarafından bilinmektedir.
  Günümüzde    İstanbul oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olduğu için İstanbul evden eve nakliyat sektörü gibi birçok sektörde boy göstermektedir.
  Son 1998 yılda iyice gelişen İstanbul evden eve nakliyat sektörü diğer illere göre daha aktif bir konumdadır. İstanbul evden eve nakliye işlemi adındanda belli olduğu gibi oldukça özen isteyen, profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir iştir.

  İstanbul evden eve nakliyat

  İnsanlar kendileri evini taşımaya kalktığında daha önceden herhangi bir tecrübeleri olmadığı için eşyalarında kırılma, zedelenme ve ağır hasar akabinde, kendilerine bile zarar verdikleri ve son olarak ekleyelim İstanbul ev nakliyat maliyetini bizim İstanbul evden eve nakliye bedellerimizin çok çok üzerindedir. Nakliyat işini Varlı Nakliyata yaptır kazan ! İstanbul nakliyat hizmetine başlamadan önce sizin yerinize planlamasını yapar. Sonrasında size yazılı ve sözlü bir şekilde yapılacak işlemlerin tamınla masını gerçekleştirir. Nakliyat Hizmeti için yapılan planlama karşılıklı okeylendiğinde cüzi bir kapora alınarak hizmete başlanır. Sabah sekiz 'de taşıma ekibimiz kapınızı çalar ve eşyaların orjinal bir şekilde ambalajlama işlemlerini gerçekleştirirler.

  Sıra geldi Eşyaları evden eve nakliyat aracına yerleştirmeye ; Eşyalarınızı düzgün bir şekilde istifleyecek özel eğitimli personeller eşliğinde ful donanımlı araçlarımıza eşyalarınız yerleştirildikten sonra yeni evinize aracımız hareket etmeye hazırdır.
  Eşyalarınızın düzgün bir şekilde istifleyen taşıma personellerimiz yine aynı estetik ile eşyalarınızı evinize nakil işlemi için kolları sıvayacaktır.
  Eşyalarınızın evinize nakil işlemi ; Eşyalarınız orjinal ambalaj malzemelerinden arındırılarak evinizin dilediğiniz bölgesine yerleştirilerek, beyaz eşya ve mobilyalarınızın montajlarına geçilmektedir.
  Beyaz eşya, mobilya ve elektronik montajları; Beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşyalarınızı elektirikçi, tesisatçı ve mobilyacı personellerimiz (alanında uzman) beyaz eşyalarınız, elektronikleriniz ve mobilyalarınızın testini yaparak sizlere teslim etmektedirler.
  İstanbul evden eve nakliyat fiyatı ; Bu güzel evden eve nakliyat hizmetinin size yansıması ne olacak ? Merak etmeyin, varlı Nakliyat bu konuda da müşterilerini yani sizi düşünüyor.
  Fiyatlarımız ; Öncelikle % 20 indiriminiz banko ! fiyatları açıklıyoruz sıkı durmanızı ve arkanıza yaslanmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Mega kur Nakliyat olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Mega kur Nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır.

Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Evden eve nakliyat İstanbul , ev eşyası, ofis, çeyiz ve koli gibi kapalı kasa kamyonetlerde taşınabilen eşyaların paketleme yapılarak zarar görmesinin önlenmesiyle birlikte taşınacağı yere asansörlü ve asansörsüz olarak yapılan bir taşımacılıktır. Sistemli Taşımacılık, İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları içindeki seçkin konumunu sürdürerek taşımacılık konusunda hizmetinizdedir.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin "81" şehrinde ilden ile taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. İstanbul şehirlerarası nakliyat için kapalı çelik kasa büyük boy, orta boy ve küçük boy araçlarımızla ister size özel araç tercih edersiniz. İster de bir araçta iki eşya olarak daha ekonomik olan büyük boy araçlarımızı tercih edersiniz. İstanbul Taşımacılık, geçmişten aldığı tecrübe ve güvenle evden eve nakliyat firmaları içindeki seçkin konumunu sürdürmekte ve halkımıza İstanbul evden eve taşımacılık hizmetini güvenle vermektedir.

İstanbul Evden Eve Taşıma

İstanbul Evden Eve Nakliyat şirketiniz olan Mega kur İle taşınma işiniz artık hem çok kolay ve aynı zamanda profesyonel. Açık bir iş yapımı sistemi ile düşündüğünüzden daha iyi bir ev taşıma hizmetini İstanbul’un bütün sokaklarında sunuyoruz. Eşyalarınızın sorun oluşturmadan tam manası ile hasarsız olarak taşınması ve aynı zamanda yeni adrese kurulma hizmetini şirket olarak sağlıyoruz. Bunun için gerekli olan iş gücü ve aynı zamanda iş gücünü yönetimi biçimi anlamında da kurumsallığa sahibiz. Kurumsallık + İş gücü ve profesyonel yönetim anlayışı ile mükemmel sonuçların elde edileceği taşınma hizmetini İstanbul içerisinde yapabiliyoruz.


İstanbul’da En İyi Nakliye Firması Biziz

İstanbul’da en iyi nakliye şirketi olarak size sunacağımız eşya taşımacılığının öncesinde uzman personellerimizle ücretsiz olarak destek sunuyoruz. Bunun amacı eşyalarınızı taşımadan önce ön keşif sayesinde nasıl bir çalışma yapacağımızın planlamasını oluşturmaktır. Siz de çok net bir şekilde biliyorsunuz ki: planlanmış ve ön hazırlıklı bir işin sorunsuz ve temiz bitmesi çok daha yüksek orandadır. Ticari kazançlarımızdan önce müşteri memnuniyeti odaklı olarak verdiğimiz hizmetlerin iyi niyet geri dönüşü olarak şu anda geniş bir müşteri kitlesine sahibiz. Geniş ve tavsiye üzerine bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin artış ve terketmeme sebebi hizmetimizin kalitesidir.

En iyi firma olduğumuz için işimizi gevşetme ya da iş üzerindeki ciddiyetimizi bozma gibi bir durum söz konusu olamaz. En iyi firma olmanın büyük sorumlulukları ve beklentileri vardır. Müşterilerimiz bizi sıradan bir firma olarak değil, en iyisi olarak çağırmaktadır. Bu nedenle de beklentileri yüksektir. Belki sıradan bir firmanın açacağı hasar ya da iş üzerinde oluşturabileceği sorunlar müşterinin kafasına pek takılmaz. Fakat bizim gibi sektöre kalite anlamında damga vurmuş firmaların hata yapma şansı yoktur. Çünkü müşterilerin bizden beklentisi yüksektir ve hatalarımız kesinlikle onları üzer. Bu nedenle elimizden gelenin en iyisini her zaman yapmaya devam edeceğiz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat sürecinize yardım edecek olan profesyonel çalışanlarımızın kaliteli ve pratik paketleme hizmetleri bulunmaktadır. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden taşınması için 2 katlı paketleme işlemi sağlayan Mega kur  Nakliyatın çalışanlarının eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşımak için oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde ev taşıma işlemlerinizi yerine getirmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde, konaklama yerlerini değiştirirken aynı zamanda şehirlerini de değiştiren kişilerin ev taşıma hizmeti profesyonel bir biçimde yerine getirilmektedir.

İstanbul evden eve taşıma olarak sizlere garantili en titiz şekilde hizmet vermekteyiz. 

İstanbul Nakliyat Firması arasında garantili bir şekilde en iyi hizmeti sizlere veren sayılı firmalar arasındayız.  Sizin için en değerli olan eşyalarınızı özenle paketleyerek yüklüyoruz. En güvenilir bir şekilde ev taşımacılığını yaparak sizin hedefinize eşyalarınızı sizlere ulaştırıyoruz. Firmamız ile yapılan İstanbul ev nakliyatı konusunda sizlere sigorta ve garanti sunuyoruz. Evden eve taşımacılık yapan firmamız ile arkanıza yaslanarak geri kalan her şeyi bizlere bırakınız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli bir şekilde sizler için çalışıyoruz. Teknik olarak işinde profesyonel saha elemanlarımız sizlere en kaliteli bir şekilde hizmet vererek evden eve nakliyat hizmetini sizler için en iyi şekilde sizlere hizmet veriyor.  Firmamız iddia ediyor ki Avrupa yakası nakliye ve Anadolu yakası nakliye hizmeti anlamında en uzman kişiler ile çalışarak sizlere hizmet veriyor.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyatta önemli olan konularda birisi hijyen konusudur. Tüm çalışmalarımız ve size verilen tüm evden eve nakliyat hizmetlerimiz Covid-19 önlemleri kapsamında sizlere verilmektedir. Eşyalarınızı taşırken herhangi bir aksaklık ve ya sekteye uğramaması için tüm kontrollerimizi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeden önce kontrol sağlıyor ve kontrol ediyoruz. İşini severek yapan profesyonel ekibimiz tüm kontrollerini sağladıktan sonra evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Unutmayın ki özen ile eşyaların taşınması kadar o işin daha önceden planlanarak hizmete başlaması da bir o kadar önem arz etmektedir. Özellikle İstanbul evden eve bir taşıma yapan bir firma varsa bu firmanın çalışan saha elemanları kadar sizlere teknik destek sağlayan iletişim elemanları da bir o kadar siz değerli müşterimiz için önemlidir. Bunun nedeni taşıma sonrasında ve ya öncesinde aklınızda olan soruları ve ya sorunların cevaplanması içindir. Taşıma sonrasın da çıkabilecek sorunları firmamız sizlere garanti vererek şirket bünyesinde sizler için titizlikle korunmaktadır. Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında olan İstanbul'da Anadolu nakliyat ve ya Avrupa nakliyat firması olarak kıtalar arası ve ya aynı kıtalar içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Evden Eve Taşıma İstanbul

Böyle kalabalık bir şehirde firmamız sizin eşyalarınıza zarar gelmeden sizlere değerli eşyalarınızı ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra güvenilir bir evden eve taşımacılık yapan bir firma ile çalışmanız gerekiyor ki eşyalarınızın kayıp ve ya diğer durumlarının olmaması gerekiyor. Firmamız sizlere bu güveni ve garantiyi sizlere vererek evden eve nakliyat konusunu en profesyonel şekilde sizlere hizmet vermektedir. İşlemlerinizin hızlı, güvenilir, temiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için firmamız tamamen sizin için özel olarak çalışarak sizle özel bir şekilde ilgilenmektedir. Taşıma konusunda bu dört etmen kesinlikle çok fazla önemlidir. Bir evden eve nakliyat yapan şirketin hızlı, güvenilir, temiz hijyen standartlarına uygun bir şekilde ve sorunsuz olarak işini yapması gerekmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra verilen hizmetin profesyonelliği kadar fiyat konusu da önemlidir. Sizlere İstanbul ev taşımacılığı konusunda en iyi performansı ve hizmeti sizlere vererek en uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerimiz ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyet evden eve nakliyat için önemli husustur. Bizim ile çalışan bir çok müşterimiz tamamen mutlu bir şekilde işlerini teslim almaktadır ve daha sonra ki evden eve nakliyat işlerinde sürekli bizimle çalışmak istemektedirler. Bu da müşterilerimizin ve bizim müşterilerimize verdiğimiz saygıyı ve kaliteli hizmetin göstergesidir. 

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Evden eve taşımacılık hususunda alınabilecek en önemli karar Mega kur nakliyat firmamız ile çalışmayı tercih etmenizdir. İstanbul'da nakliyat firmaları konusunda geniş bir yelpazeye sahip olsa da mümkün mertebede hiç bir taşımacılık firması sigortalı taşımayı kabul ve taahhüt etmemektedir. Bu noktada sizlere uzun yıllara bağlı bir tecrübeye sahip olan Mega Kur nakliyat firması, evden eve taşımacılık alanında en üstün ve sigortalı taşıma hizmetini en uygun fiyatlar maksimum güven ve kaliteyi bir araya getirerek sunmakta ve böylece siz değerli müşterilerimize taşımacılık noktasında her bir taşınan malzeme ve ürünü adeta kendimize ait gibi özenle ve güvenle taşımakta ve bu hizmetimizi yıllardır binlerce müşterimize sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Nakliyat firması denildiğinde İstanbul'da ilk akla gelen isim mega kur nakliyat teknik ekipman ve teknik personel noktasında tüm araç gereçlerini ve personel eğitimlerini tamamlamış olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bizler ile çalışan mutlu müşterilerimizin referansları ile bu günlere dek gerek kendilerinin gerek tanıdıkları insanlara bizleri yönlendirmeleri sonucunda tüm nakile taşıma işlemlerini ve gereken tüm montaj kurulumlarının teslimini gerçekleştirdik ve siz değerli müşterilerimizin de taşıma işlemleri işlerinde çözüm ortağınız olmak için bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Şimdi sizlerde bizleri arayarak en uygun fiyatlı evden eve nakliyat fiyatlarımızdan  haberdar olabilirsiniz

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul  nakliyat ekspertiz hizmeti var mı?

Evet bütün nakliye bölgelerimizde ve tüm taşıma servislerimizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Nakliye ekspertiz elemanımız taşınacak eşyalarınızı yerinde görüp taşıma planı oluşturur. Buna uygun fiyat teklifini sizlere iletir.

 İstanbul nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet. Sigortalı tuzla nakliye hizmetimiz sayesinde eşyalarınız daha güvenli şekilde taşınır. Taşıma öncesi bütün güvenlik tedbirleri ayrıntılı şekilde uygulanır. Karayolunda seyir halinde olası kazalarda anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında tüm zararlarınız karşılanır.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

İstanbul ’da nakliyat fiyatları taşınacak eşyalara göre değişir. Ev taşıma fiyatlarımız 1200 tl den başlamaktadır. Ev oda sayısı ve kat sayısının yanı sıra asansör kurulumu şartlarına bağlı olarak net bir fiyat vermekteyiz. Lütfen Mega kur Nakliye şirketimizden ücretsiz fiyat teklifi isteyiniz.

İstanbul ev taşıma işlemleri kaç gün sürer?

İstanbul ’da ev taşıma işi ortalama 7-8 saat sürer ve bir iş günü süresince tamamlanır. Bazı durumlarda örneğin şehirler arası taşıma servisinde iki gün sürebilir. Özetle taşınan evin oda sayısı ve gidilecek mesafeye bağlı olarak süre değişkenlik gösterir.

İstanbul  parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve özel eşya nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul geneli ve tüm Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.İSTANBUL Nakliyat Şirketi ve faliyetlerimiz 
İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİİYAT, 
İSTANBUL KOLİ TAŞIMACILIK, 
İSTANBUL ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT, 
İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT, 
İSTANBUL PALETLİ ÜRÜN TAŞIMA, 
İSTANBUL PARÇA YÜK TAŞIMA..


 1. İstanbul evden eve nakliyat, 
 2. İstanbul şehirlerarası nakliyat, 
 3. İstanbul parça eşya nakliyat, 
 4. İstanbul ilçeden ilçeye nakliyat, 
 5. İstanbul nakliye ve nakliyat,
Diğer Başlıklar
Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Eski İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat En İyi Evden Eve Nakliyat
Hizmet Alanlarımız
Mega Kur Evden Eve Nakliyat TUM HAKLARI SAKLIDIR ERHAN ÇİTO
WHATSAPP
TIKLA ARA