EVDEN EVE NAKLİYAT
EVDEN EVE NAKLİYAT

     EVDEN EVE NAKLİYAT EVDEN EVE FİRMASI
           ŞEHİR İÇİ  ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Nakliye Firmaları, İstanbul ev taşıma istanbul nakliye şirketleri arayan değerli müşterilerimize garantili evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Nakliye Firmaları

Öncelikle bu yazımızda Mega Kent İstanbul’un Nakliye Taşımacılığı alanında hizmet veren İstanbul Nakliye firmalarını mercek altına alacağız. En iyi istanbul nakliye firmalari arayan vatandaşlarımız için en ideal taşınma planını sunuyoruz. Bir çok okuyucumuz Türkiye’de en fazla kullanılan arama motoru Google üzerinden arama gerçekleştirmektedir. Google de “İstanbul Nakliye Firmaları” yazıldığında karşınıza çıkan bir çok sonuç yer alacaktır. Şimdi bu sonuçlarda yer alan firmalar ve diğer yanda arama sonuçlarında yer almayan firmalar da var

Ofis Taşımacılığı hizmeti İstanbul Ofis Taşıma firmamız sigorta garantili sunulur. Asansörlü Ofis Taşıma Kurumsal Büro İşyeri Şirket taşıma nakliye firması hizmetinizdedir. Merkez istanbul ofis taşma şirketi olarak Home Ofis taşıma, Büro taşıma, İşyeri taşıma, Şirket taşıma gibi kurumsal işletmeleri güvenle taşıyoruz.

               Ofis Taşımacılığı İstanbul Mega kur

Ofis taşımacılığı, taşıma işlemleri içerisinde kesinlikle uzman personel gerekliliği olan ve beraberinde kurumsal özellikleri ile oturmuş firmalar nezdinde tercih edilmesi gereken bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve diğer firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu düşüncesi hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisinizde bulunan tüm eşyaları analiz etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonrasında bizim için ilk aşama mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için yapılan paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Mega kur Nakliyat ile çalışmanın rahatlığını yaşayın. Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmetini en iyi ve garantili sunan tek firmayız. Ev taşıma işini en iyi şekilde sonuçlandırabilmek için çok büyük geçmiş birikimine sahibiz. Bununla beraber İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında kesinlikle seçebileceğiniz en kaliteli firmayız. İçiniz rahat olsun. Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat fiyatları bakımından ekonomik ve aynı zamanda üst düzey hizmet veren bir firmadır. Bununla beraber çalışanlarımız sektörün en iyileri arasından seçilmiştir. Teknik anlamda taşıma ve paketleme işinde uzman kişilerdir. Ücretsiz olarak verdiğimiz ön keşif hizmeti ile nakliye ücretleri için karşılıklı konuşabiliyor ve yerinde pazarlık yapabiliyoruz. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak ülkemiz üzerinde her noktaya hizmet veriyoruz. Özellikle şehirler arası nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde en iyi sonucu alacağınızı garanti ediyoruz.

Evden eve nakliyat sektörünün en iyisi olarak hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda firmamızın ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetleri de mevcut. Kurumsal kimliğimizi uzun yıllar önce tamamladık. Bu nedenle Türkiye geneli resmi kurum ve kuruluşların nakliyesini yapabilecek belge ve birikime sahip tek firmayız. Aynı kurumsal kimliğimiz ev taşıma için de geçerli. Gerçek manada kurumsallığını tamamlayıp evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak sunan nadir firmalardanız.  Mega kur Ev ofis taşıma olarak Evden eve nakliyat İstanbul merkezliyiz. Bununla beraber şehirler arası nakliyat hizmetimiz her noktaya mevcut.

           İstanbul Nakliye Firmaları seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterler

1 – Güvenilir ve sözünde durması ( Mümkün ise yazılı sözleşme yapılmalıdır).

2- Zamanlamaya uyması ( Karar verilen gün ve saat içerisinde taşınma işlemi gerçekleştirilmelidir).

3- Sigortalı ve Garantili Nakliyat Hizmeti sunması ( Sigorta şirketleri aracılığı ile doğabilecek zararları karşılamalıdır).

4- Eşya Paketlenmesinde Dikkat edilmesi ( Eşyaların taşınma esnasında zarar görmesini engellemek amacıyla gerekli tetbirler alınmadır).

5- Eşya Taşınması Esnasında Kırılır ve Kırılmaz Eşyaları ayırarak taşınması ( Eşya Taşımacılığı yapacak personele kolaylık sağlamak ve eşyaları da koruma amacıyla taşınacak eşyalar önceden gruplandırılmalıdır).

6- Eşyalarınızın Paketten Açılmasında titizlikle davranılması ( özellikle Parça Eşya Taşımacılığı nda paketten çıkarılırken kırılma ve çizilmelere karşı aceleci olunmamalıdır).

ve doğabilecek tüm aksiliklerde sorumluluk alarak ( Sigortalı Nakliyat, Garantili Nakliyat) oluşabilecek tüm zararları karşılamalıdır.

 Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi  Mega kur

Ofis taşıma söz konusu olunca tahmin edebileceğiniz üzere diğer nakliye tiplerinden çok daha farklı bir yere koymak gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda beceri sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda ofis taşıma işlemleri tamamen teminat kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve lider olma vasıfları üzerine kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden önce müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda taşıma uzmanımız ilgili adrese gelerek ofisin taşıma koşullarını bir bir analiz eder ve sonrasında programlama yapılıp diğer aşamalara geçilir.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti İstanbul Mega kur

Ofis taşımacılığı işlemlerin çok daha hızlı ve sorunsuz tamamlanabilmesi için ofis eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de özel malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en önemli detaylar olduğundan dosya ve var olan tüm aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir. Ayrıca mutlaka koli içi belirtilen notlar yazılır. Ofis taşıma hizmet çeşitlerinden bazılarını aşağıda sıraladık.

Firmamız, evden eve eve nakliyat için siz değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul ev nakliyat şirketleri arasında en iyi hizmet veren profesyonel şirketler arasındadır. Avrupa yakası nakliye ve Anadolu yakası nakliye olarak İstanbul'un her yerine hizmet vermektedir. Firmamız evden eve nakliye taşımacılık olarak rakipleri arasında en ön plana çıkan İstanbul nakliyeci firmasıdır. Evden eve taşımacılık arayan müşterilerimiz en güvenli en uygun fiyatlı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İstanbul ev taşımacılığı konusunda profesyonel saha ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul evden eve taşıma olarak sizlere garantili en titiz şekilde hizmet vermekteyiz. 


İstanbul nakliyat şirket arasında garantili bir şekilde en iyi hizmeti sizlere veren sayılı firmalar arasındayız.  Sizin için en değerli olan eşyalarınızı özenle paketleyerek yüklüyoruz. En güvenilir bir şekilde ev taşımacılığını yaparak sizin hedefinize eşyalarınızı sizlere ulaştırıyoruz. Firmamız ile yapılan İstanbul ev nakliyatı konusunda sizlere sigorta ve garanti sunuyoruz. Evden eve taşımacılık yapan firmamız ile arkanıza yaslanarak geri kalan her şeyi bizlere bırakınız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli bir şekilde sizler için çalışıyoruz. Teknik olarak işinde profesyonel saha elemanlarımız sizlere en kaliteli bir şekilde hizmet vererek evden eve nakliyat hizmetini sizler için en iyi şekilde sizlere hizmet veriyor.  Firmamız iddia ediyor ki Avrupa yakası nakliye ve Anadolu yakası nakliye hizmeti anlamında en uzman kişiler ile çalışarak sizlere hizmet veriyor.


Evden eve nakliyatta önemli olan konularda birisi hijyen konusudur. Tüm çalışmalarımız ve size verilen tüm evden eve nakliyat hizmetlerimiz Covid-19 önlemleri kapsamında sizlere verilmektedir. Eşyalarınızı taşırken herhangi bir aksaklık ve ya sekteye uğramaması için tüm kontrollerimizi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeden önce kontrol sağlıyor ve kontrol ediyoruz. İşini severek yapan profesyonel ekibimiz tüm kontrollerini sağladıktan sonra evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Unutmayın ki özen ile eşyaların taşınması kadar o işin daha önceden planlanarak hizmete başlaması da bir o kadar önem arz etmektedir. Özellikle İstanbul evden eve bir taşıma yapan bir firma varsa bu firmanın çalışan saha elemanları kadar sizlere teknik destek sağlayan iletişim elemanları da bir o kadar siz değerli müşterimiz için önemlidir. Bunun nedeni taşıma sonrasında ve ya öncesinde aklınızda olan soruları ve ya sorunların cevaplanması içindir. Taşıma sonrasın da çıkabilecek sorunları firmamız sizlere garanti vererek şirket bünyesinde sizler için titizlikle korunmaktadır. Türkiye'nin en kalabalık şehirleri arasında olan İstanbul'da Anadolu nakliyat ve ya Avrupa nakliyat firması olarak kıtalar arası ve ya aynı kıtalar içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.


Böyle kalabalık bir şehirde firmamız sizin eşyalarınıza zarar gelmeden sizlere değerli eşyalarınızı ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra güvenilir bir evden eve taşımacılık yapan bir firma ile çalışmanız gerekiyor ki eşyalarınızın kayıp ve ya diğer durumlarının olmaması gerekiyor. Firmamız sizlere bu güveni ve garantiyi sizlere vererek evden eve nakliyat konusunu en profesyonel şekilde sizlere hizmet vermektedir. İşlemlerinizin hızlı, güvenilir, temiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için firmamız tamamen sizin için özel olarak çalışarak sizle özel bir şekilde ilgilenmektedir. Taşıma konusunda bu dört etmen kesinlikle çok fazla önemlidir. Bir evden eve nakliyat yapan şirketin hızlı, güvenilir, temiz hijyen standartlarına uygun bir şekilde ve sorunsuz olarak işini yapması gerekmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra verilen hizmetin profesyonelliği kadar fiyat konusu da önemlidir. Sizlere İstanbul ev taşımacılığı konusunda en iyi performansı ve hizmeti sizlere vererek en uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerimiz ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyet evden eve nakliyat için önemli husustur. Bizim ile çalışan bir çok müşterimiz tamamen mutlu bir şekilde işlerini teslim almaktadır ve daha sonra ki evden eve nakliyat işlerinde sürekli bizimle çalışmak istemektedirler. Bu da müşterilerimizin ve bizim müşterilerimize verdiğimiz saygıyı ve kaliteli hizmetin göstergesidir. 


Evden eve taşımacılık hususunda alınabilecek en önemli karar Mega kur nakliyat firmamız ile çalışmayı tercih etmenizdir. İstanbul'da nakliyat firmaları konusunda geniş bir yelpazeye sahip olsa da mümkün mertebede hiç bir taşımacılık firması sigortalı taşımayı kabul ve taahhüt etmemektedir. Bu noktada sizlere uzun yıllara bağlı bir tecrübeye sahip olan Mega Kur nakliyat firması, evden eve taşımacılık alanında en üstün ve sigortalı taşıma hizmetini en uygun fiyatlar maksimum güven ve kaliteyi bir araya getirerek sunmakta ve böylece siz değerli müşterilerimize taşımacılık noktasında her bir taşınan malzeme ve ürünü adeta kendimize ait gibi özenle ve güvenle taşımakta ve bu hizmetimizi yıllardır binlerce müşterimize sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Nakliyat firması denildiğinde İstanbul'da ilk akla gelen isim mega kur nakliyat teknik ekipman ve teknik personel noktasında tüm araç gereçlerini ve personel eğitimlerini tamamlamış olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bizler ile çalışan mutlu müşterilerimizin referansları ile bu günlere dek gerek kendilerinin gerek tanıdıkları insanlara bizleri yönlendirmeleri sonucunda tüm nakile taşıma işlemlerini ve gereken tüm montaj kurulumlarının teslimini gerçekleştirdik ve siz değerli müşterilerimizin de taşıma işlemleri işlerinde çözüm ortağınız olmak için bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Şimdi sizlerde bizleri arayarak en uygun fiyatlı evden eve nakliyat fiyatlarımızdan  haberdar olabilirsiniz

                  Evden Eve Nakliyat İstanbul Mega kur

Mega kur evden eve nakliyat şirketi olarak kurumsal ev, ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sosyal yaşamın kentlere ve konutlara taşınmasıyla beraber kentleşme oldukça arttı. Artarken beraberinde getirdiği en önemli sorunlardan ilki Evden Eve Nakliyat. Konakladığınız daire veya evinizi başka bir konuta taşımak isterken başvurmak isteyeceğiniz ilk adres Evden Eve Nakliyat hizmeti olacaktır. Artan konutlarla beraber ev taşıma artık tüm il ve ilçelerde aktif olmak üzere en büyük sektörler arasına girdi. Firmamız ise bu hizmeti profesyonel  olarak uzman ekibimizle 20 yılı aşkın bir süredir vermekte. Bu denli artmış olan Evden Eve Nakliyat hizmeti için en doğru ve en tecrübeli firmayız.

    En İyi Nakliye Firmaları İstanbul MEGA KUR

Nakliye firmaları istanbul nakliyat şirketleri arasında en iyi olanı nasıl anlaşılır? Tabi ki öncelikle şirketin kurumsal profiline, geçmişine ve başarılı referanslarına bakmak gerekir

Güvenilir İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul’da hasar karşılayan nakliyat firmaları bulmak çok zordur. Kurumsal nakliyat firmaları dışında taşımacılık işlemlerini güvenle yapan çok nadir nakliyat firmaları bulunur. Mega kur Nakliyat şirketimiz bunların en başında gelmektedir. Yazılı sözleşmeli sigorta garantili taşıma hizmeti ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Oluşan bütün hasarlarınızı sigorta poliçesi kapsamında karşılıyoruz. İstanbul’da Nakliye alanında özellikle de İstanbul evden eve taşımacılık ta Mega kur  Evden Eve Nakliyat diğer firmalara göre alanında lider firmadır. ve az önce sözünü ettiğimiz kriterlere uymaktadır. Sizde Başta İstanbul olmak üzere  aşağıda yer alan ilçelerden hangisinde yer alırsanız alın İstanbul’da Nakliye ve Taşımacılık hizmeti alacağınız firma kesinlikle Mega kur nakliyat firması olmalıdır.

İstanbul Nakliye Firmaları Arasında Öncü Mega kur Nakliyat

İstanbul nakliye firmaları yüksek orandaki evden eve nakliyat taleplerine yetişmeye çalışır. İstanbul’un kentleşme oranı yüksek ilçelerinde takliyat yoğun olarak görülür. Bölgede yapılan çok sayıda konut projesinden ötürü taşınma oranı yüksektir. Tüketiciler bu vesileyle sık sık İstanbul evden eve nakliye şeklinde arama yaparlar. Emlak projelerinin tamamlanmasıyla yükselen binalar, yeni ev sahipleri için hazırlanır. Bu doğrultuda İstanbul nakliye firmaları için vatandaşlar hazırlıklarını yaparken güvenilir ve nitelikli nakliyat firmalarına ulaşmak isterler. Uzun yoldan Geliyorum Artık Açılmak İstiyorum Mega kur Şehirlerarası Ev Taşımacılık, Ofis Taşımacılık.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, İstanbul sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenilir nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve taşıma esnasında olası tüm zararlarınızı (300 Bin TL ye kadar) karşılar. Mega kur Nakliye firması olarak tüm semt ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.

istanbul Mega kur Nakliyat Hizmet Bölgeleri nelerdir? Silivri, Esenyurt, Bakirkoy, BagcilarBeşiktaşKadikoy, Sariyer, ŞileTuzla nakliyat , ÇatalcaSultanbeyliSancaktepe, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Çekmeköy, Avcılar, Adalar, Ataşehir Nakliyat, Bayrampaşa Bahçelievler, Başakşehir, Beykoz, Beyoğlu, Gaziosmanpaşa, Güngören, Zeytinburnu, Kartal, Küçükçekmece, KağıthaneMaltepePendik, Sultangazi, Ümraniye Evden Eve NakliyatÜsküdar, Fatih, Şişli, Esenler ve Eyüp ilçelerinin tümünde hizmet vermekteyiz.

İstanbul  Mega kur Nakliyat olarak hizmet alanlarımız nelerdir?

Evden Eve Nakliyat, Ofis ve İşyeri TaşımacılığıAsansörlü Evden Eve NakliyatŞehiriçi Evden Eve TaşımacılıkŞehirdışı Evden Eve TaşımacılıkSigortalı Evden Eve TaşımacılıkPaketleme ve Ambalajlama HizmetiOfis TaşımacılığıBanka Taşımacılığıİşyeri TaşımacılığıDershane TaşımacılığıÜcretsiz nakliyat ekspertiz hizmeti alanlarında siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekteyiz.

Sigortalı Evden Eve Mega kur Taşımacılık Hizmeti

Taşınma işlemi başlamadan Mega kur Nakliyat firmamız tarafından bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gerekli bütün tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her türlü eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

        İstanbul Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki amaç taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması durumunda zararınız tarafımızca karşılanmaktad

               Evden Eve Nakliyat Taşıma İstanbul Mega kur

Konakladığınız evden iş, evlilik gibi sebeplerden dolayı birçok insan evlerinden taşınmak istemekteler. Konutlaşmayla birlikte insanlara birçok alternatif öne çıkmakta. Bu fırsatları yakalamak isteyen müşterilerimiz evlerini aldıktan sonra geriye mevcut evlerini taşımak kalmakta. Bunun içinde ev taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ev Taşıma bulunduğunuz konumdan başka bir konuta veya şehir dışında bir eve yerleşmeye denir. Ev taşıma sırasında nakliye yapacağımız araç %100 uyumludur. Ayrıca eşyalarınıza zarar gelmemesi adına streçler yardımıyla güvenle yüklenir. Uzman ekip arkadaşlarımız taşınılacak konuma gelindiğinde eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde taşınır, düzenlenir, paketlerini açar ve anahtar teslim taşımayı sonlandırıyoruz. Tüm bu işlemler sırasında sizleri yormadan meşgul etmeden kaliteli ve güvenli ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

evdenevenakliyat #istanbulevnakliyatı #evdenevetaşımacılık #istanbulnakliyeci #anadoluyakasınakliye #avrupayakasınakliye #istanbulevdenevetaşıma #istanbulnakliyatşirketi #evdenevenakliyetaşımacılık #istanbulevtaşımacılığı

evdenevenakliyat, istanbulevnakliyatı, evdenevetaşımacılık, istanbulnakliyeci, anadoluyakasınakliye, avrupayakasınakliye, istanbulevdenevetaşıma, istanbulnakliyatşirketi, evdenevenakliyetaşımacılık, istanbulevtaşımacılığ

Etiketler: İstanbul Kadıköy Nakliyatistanbul nakliyat iletişimistanbul nakliyat şirketleriistanbulda nakliyeciler

#evdenevenakliyat #istanbulevnakliyatı #evdenevetaşımacılık #istanbulnakliyeci #anadoluyakasınakliye #avrupayakasınakliye #istanbulevdenevetaşıma #istanbulnakliyatşirketi #evdenevenakliyetaşımacılık #istanbulevtaşımacılığı

Etiketler: evdenevenakliyat, istanbulevnakliyatı, evdenevetasimacilik, istanbulnakliyeci, anadoluyakasinakliye, avrupayakasinakliye, istanbulevdenevetasima, istanbulnakliyatsirketi, evdenevenakliyetasimacilik, istanbulevtasimaciliği


Evden Eve Nakliyat   İstanbul Evden Eve  En İyi Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşıma  Evden Eve İstanbul Evden Eve İstanbul Asansörlü Nakliye

EVDEN EVE NAKLİYAT  EV TAŞIMA İSTANBUL  NAKLİYAT

Diğer Başlıklar
Bakırköy Evden Eve Nakliyat Çamlıca Evden Eve Nakliyat Anadolu yakası Evden Eve Nakliyat İSTANBUL NAKLİYAT Nakliyat Depolama Kayışdağı Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama İstanbul EŞYA DEPOLAMA Şehirler Arası Nakliyat EVDEN EVE NAKLİYAT
Eşya Depolama
Hizmet Alanlarımız
Mega Kur Evden Eve Nakliyat TÜM HAKLARI SAKLIDIR ERHAN ÇİTO
HEMEN ARAYIN